Tel. 501 466 207

O FIRMIE


Profesjonalna księgowość dla Twojej firmy – dowiedz się więcej na temat Biura Rachunkowego MIKADO w Kaliszu

Z powodu szybko zmieniających się przepisów prawnych oraz wysokich kosztów związanych z zatrudnieniem osoby odpowiedzialnej za prowadzenie ksiąg rachunkowych, w tym książki przychodów i rozchodów, coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z zewnętrznej pomocy w zakresie usług księgowych. Stąd Biuro Rachunkowe MIKADO w Kaliszu oferuje fachową pomoc zarówno dla przedsiębiorstw rozliczających się na ryczałcie, książceprzychodów, rozchodów, jak i pełnej księgowości. Dla pracowników naszych Klientów zapewniamy specjalistyczne szkolenia BHP.

Księgowość dla firm na najwyższym poziomie – zaufaj specjaliście z Kalisza

Mamy niezbędne doświadczenie w dziedzinie księgowości dla firmbudowlanych, remontowych, a także handlowo-usługowych, produkcyjnych i deweloperskich. Dzięki dwudziestoletniej praktyce w usługach księgowych otrzymujesz stuprocentową pewność współpracy ze specjalistą, który nie zawiedzie Cię nawet przy najbardziej wymagających kwestiach związanych z podatkami czy obsługą kadr i płac. Dzięki certyfikatowi księgowemu nr 45242/2010 – wydany przez Ministra Finansów, posaidamy niezbędne uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biuro Rachunkowe MIKADO w Kaliszu to dobry wybór!

Rozpocznij współpracę z profesjonalną księgową z Kalisza już dziś

Dla bezpieczeństwa i spokoju naszych Klientów jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Ponadto rozpoczęliśmy współpracę z Europejskim Centrum Podatkowym (ECP) we Wrocławiu, co pozwala nam na efektywne realizowanie rozliczeń z dochodów zagranicznych (Niemcy, Belgia, Holandia, Wielka Brytania), a także gwarantować profesjonalne pośrednictwo w rozliczaniu się za granicą. Dokładamy wszelkich starań, aby być kojarzeni z rzetelnością, kompleksowością, a także niesłabnącym profesjonalizmem na rynku biur księgowych oraz rachunkowych w Kaliszu.

Profesjonalna księgowość i usługi rachunkowe – MIKADO w Kaliszu

MIKADO to profesjonalne biuro rachunkowe i księgowe z siedzibą w Kaliszu założone w 2015 r. przez specjalistkę z 20-letnim doświadczeniem. Dobra księgowa to osoba, która zadba o porządek w dokumentacji Twojej firmy oraz o fachową obsługę kadr i płac. Zaangażowanie, podnoszenie kwalifikacji, a także stawianie na rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów sprawiają, że nasze usługi księgowe i rachunkowe cieszą się sporym zainteresowaniem przedsiębiorców zarówno z Kalisza, jak i okolic.


Biuro oraz adres do korespondencji:
ul.
Graniczna 76K/6A
62-800 Kalisz